Pierwszy lustraż ścienny Znikające Miasto

Lustro, poza oczywistym walorem użytkowym, jest dla mnie przede wszystkim materiałem, z którego tworzę obrazy. Z każdym kawałkiem lustra, które ręcznie szlifowałam, przychodziły kolejne inspiracje, a ja czułam się coraz bardziej zanurzona w świecie luster. To właśnie w ten sposób narodził się pomysł dekoracji ściennej przyklejonej bezpośrednio na ścianę – mój pierwszy lustraż ścienny.

Znikające Miasto stworzone z luster

Znikające Miasto, złożone z brązowych i srebrnych fragmentów luster, fantastycznie prezentuje się na mojej ścianie. Podstawa budynków została przedstawiona w kawałkach, a całe miasto zdaje się zawisnąć w powietrzu. Czy znika we mgle, czy też rozpada się na kawałki? Te pytania pozostawiam otwarte, aby każdy mógł znaleźć w tym swoją własną odpowiedź.

Podczas tworzenia tego dzieła starałam się nie tylko oddać obraz miasta, ale także przekazać jego ducha i energię. Każdy kawałek lustra, ręcznie dopracowany i umieszczony na ścianie, ma swoją rolę w tej opowieści. Można dostrzec refleksje światła, a z daleka wyczuć atmosferę miejsca, która ożywa w wyobraźni.

znikajace miasto z kawałków luster farfa
znikajace miasto z kawałków luster farfa

 

Lustraż ścienny – dekoracja ścienna z luster

Ta pierwsza próba lustrażu ściennego była dla mnie wyzwaniem, nie tylko ze względu na rozmiar, ale także z powodu kilku technicznych aspektów, które były dla mnie zagadką. Ostateczny rezultat przeszedł moje oczekiwania i jest źródłem radości i wielkiej dumy. To nie tylko efekt mojego wysiłku, lecz także mojego męża, który pomagał i wspierał na każdym etapie pracy. Jestem otwarta na pomysły i współpracę z każdym zainteresowanym, aby stworzyć lustraż ścienny w ich domu. Rozmiar, wzór i koncepcja oczywiście będą dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Odbicie w lustrażach jest nieoczywiste

Lustraż ścienny to niezwykła dekoracja, która nie tylko odbija światło, ale także dodaje głębi i charakteru wnętrzu. Każdy kawałek lustra, ręcznie dopracowany i umieszczony na ścianie, tworzy obraz, niepowtarzalną historię i atmosferę w pomieszczeniu. Dekoracja ścienna z luster staje się centralnym punktem, który nie tylko ozdabia przestrzeń, ale także inspiruje do refleksji i marzeń, dodając wnętrzu niepowtarzalny urok i wyjątkowy charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *