Jak powstał pomysł FARFA

Rozbite szkło nie kojarzy się nam za dobrze. Sprzątanie, ryzyko skaleczenia, poczucie straty i frustracja a na doczepkę wiara w pecha, jakie przynosi rozbicie lustra, w której od dziecka nas utwierdzano.

A gdyby tak odwrócić nieco widzenie? Spojrzeć z innej perspektywy, otworzyć umysł oraz drzwi domowego zacisza i zaprosić do nich… coś nowego?

Odrzucić w kąt szufelkę i zmiotkę, objąć wzrokiem cały ten lustrzany bałagan, uważnie przyjrzeć porozrzucanym po podłodze kawałkom, każdemu z osobna i wszystkim razem, zobaczyć jakie są różne i unikatowe, jak przypominają puzzle i odbijają promienne uśmiechy słońca, jak wesoło tańczą na ścianach ich świetliste refleksy?
Gdzie tu nieszczęście? Gdzie 7 lat smutków? My go nie widzimy!
Zobaczyliśmy puzzle, fragmenty układanki czekające aż ktoś się nad nią pochyli, na powrót złączy w jedną całość, naprawi. Zobaczyliśmy możliwość stworzenia czegoś ciekawego.

Jak powstają obrazy i lustra FARFA

jak powstają lustraże, obrazy z luster?

Zapraszamy Was do naszego świata, który budujemy z cegiełek w postaci fragmentów rozbitych i potłuczonych luster. Ten projekt to dla nas źródło satysfakcji i zaangażowania oraz godziny radości które pragniemy sprezentować Państwu w pakiecie z naszymi szklanymi skarbami.
W naszych pracach odnajdą Państwo przeróżne wzory i kompozycje, figury geometryczne i mniej ustrukturyzowane kształty. Dostępne są także lustra o geometrycznych kształtach.

Żadne nasze lustro nie jest takie samo, każde jest unikatowe, wyjątkowe i cieszące oko. Zwykłe lustra odbijają piękno świata w pojedynczej wersji, nasze to piękno powielają i prezentują w każdym osobnym kawałku szkła.
Zamiast 7 lat nieszczęść, które tak upiornie łypią na nas ze wszystkich luster jakie posiadamy w domu, gwarantujemy Państwu nie 7- a o wiele więcej lat zadowolenia i szczęścia.

Sesje zdjęciowe w warsztacie FARFA